Fajn řetězák čornutý od Marti :)

1. listopadu 2013 v 3:06 | Áj em |  Prostě já
Pravidla:
1. Deset faktů o mě (autorovi blogu)
2. Odpovědět na deset otázek od bloggera, který mě nominoval
3. Vymyslet vlastních deset otázek
4. Nominovat pět bloggerů, kteří mají méně než 200 pravidelných čtenářů a o této nominaci je informovat.
Deset faktů o mně:
1.Jsem přemýšlivá.
2.Často si hraju na schovávanou.
3. Nejradši bych byla pořád jiná. I když, jak kdy. Och, vidíte?! :D
4. Někdy mě pocity úplně přesáhnou.
5. Nejradši bych psala/mluvila pořád v hádankách a skrytých významech.
6. Myslím si o sobě, že jsem výjimečná a chytrá. Což ovšem trochu pokulhává s faktem o malém sebevědomí.
7.Nemám ráda zbytečné otázky.
8. Jsem upřímná o tom, co si myslím o druhých lidech/institucích/názorech/věcech.
9.Často balancuju na rozhraní mezi manupulací a tím-co-chci-aby-pro-mě-lidi-udělali-a-udělám-pro-to-maximum. (žádné extrémy)
10. Nemůžu se dívat na zprávy, aby mi z nich nebylo smutno a depresivně apod.
Otázky od Rogue:
  1. V jakém znamení jste se narodili? Blíženec a je to poznat.
  2. Oblíbená příchuť zmrzliny? Vanilka, čokoláda, jahoda, citron, pistácie... :)
  3. Které roční období máte nejraději a proč? Jaro, protože se všechno probouzí. A já miluju barvy a zimě dostávám depresi z toho, jak málo je tam barev. Ale mám ráda všechny období. :)
  4. Kolik cizích jazyků ovládáte? Ani jeden. Mohla bych říct angličtinu, když jsem z ní odmaturovala, ale neudělám to, protože ji nemám ráda a to, že někdy rozumím neznamená, že ho ovládám. Ten jazyk.
  5. Které exotické zvíře pro vás má největší kouzlo a proč? Papoušek. Je plný barev ♥
  6. Chtěli byste umět vracet čas? Proč ano, proč ne? Ne. Někdy... asi jo. Teda... ne, nechtěla bych, ani jednou. Protože když to udělám jednou, budu to chtít udělat po druhé. Napravit všechny chyby, touha po dokonalosti. Nikdy to není jen jednou, jen na chvíli apod. A pak by se z toho stal hnusný kolotoč. Byla bych na něm závislá. Nedělala bych si starosti s tím, co bude, ale s tím, co můžu/musím napravit. Bylo by to strašné.
  7. Jste věřící? Ano. :) ♥
  8. Něco co neumíte, ale chtěli byste umět (například plavat ;)) To je dost věcí. Asi bych chtěla umět vyprávět záživně příběhy, to by bylo fajn... ale hlavně bych se chtěla umět nebát tak příšerně a umět být štastná, jako doopravdy. :) A rozhodně bych chtěla umět prožívat naplno...
  9. V kolika letech byste se chtěli vdát/oženit? Nevím. Fakt nevím.
  10. Věc, kterou byste kamarádovi/kamarádce nikdy neodpustili? To nevím. Zřejmě bych ji ale odpustila později, kvůli sobě, protože nenávist ničí. -Pomsta je sice sladká, ale zhořkne po ní život- to bych si mohla dát do motta nahoru místo toho, co tam mám teď, které naprosto nesnáším a nesouhlasím s ním a je totálně debilbí, ale dala jsem si ho tam ve chvílích velkého sebelitování a vypadá to dobře. Ale už to fakt chce změnu xD :D
Moje otázky:
1. Zážitek, který by sis ráda zopakovala? Žádný. Protože kdybych ho zažívala po druhé... nikdy by to nebylo stejné. A pak by mi třeba nezůstaly ty fajn vzpomínky na ten fajn zážitek, ale měla bych hnusný vzpomínky na to, jak jsem to posrala a jak to bylo celé karikaturní a celkově děs. No a pak byc potom toho určitě litovala. Lol xD :D Ale je to tak.
2. Bez čeho si nedokážeš představit Vánoce? Bez... Stromečku. Vůně. Rodiny. Cukroví. Lásky. Dobrého jídla. Atmosféry. Pohody. Zimy. Dárků.
3. Co si myslíš o svátcích Halloween a sv. Valentýn? Jsou fajn :) je to prostor na vybláznění se, v případě Halloweena... ale u nás se to moc neuchytilo. A sv. Valentýn mi přijde jako dost hloupý svátek, kdy lidi lidem musí něco koupit, aby jim ukázaly, že je mají rádi, protože za to za celý rok neměli čas.
4. Uvažuješ víc hlavou nebo srdcem? Netuším.
5. Nejoblíbenější předmět ve škole? Psychologie osobnosti a rodiny. Máme ÚŽASNOU učitelku.
6. Jsi ráda středem pozornosti? Jak kdy. :)
7. Kdybys mohla strávit den v kůži nějakého slavného člověka (popřípadě filmové nebo literární postavy), kdo by to byl a proč? To bych teda nechtěla :D Chtěla bych se jít podívat do Bradavic, promluvit se Snapem a tak, ale jako JÁ, ne jako někdo jiný. :D :)
8. Tvoje nejhorší vlastnost? Ehm...nevím. Asi... Že nedokážu zůstat stát. Musím furt někam cestovat apod, ale teď myslím v mé mysli. Prostě, uklidnit se a netěkat a tak. Hrozně mi dělá problémy soustředit se na jednu věc :D hned se mi rozebíhají myšlenky a utíkají... a taky egocentrismus ale to nevím úplně jestli je to jen špatné, protože někdy sebe-rozebírání se docela užitečné. Ale zas to nesmíte přehnat, že jo. :D :)
9. Kdybys měla možnost změnit na celém světě jednu jedinou věc, která by to byla? Oh, to nevím. Fáákt nevím. To bych si musela důkladně promyslet a fakt nevím... jako, že by všechno mělo i jiné účinky, než jaké bych plánovala. Jako ne jen ty fajn, ale aj ty horší. A taky i když se něco může zdátna první pohled fajn v praxi už to tak být nemusí, takže... tak no.
10. Vyjmenuj 10 věcí, kvůli kterým by tě lidé měli mít rádi.
Oh, to nevíím... to si musí lidi vybrat sami. Stejně mě nikdo nezná. A já neznám nikoho. Nedokázala bych o druhých říct obyč věci jako co rád jí apod... prostě... nebo ani ty hlavní. Jakože... spíš ty praktický se kterýma se denně setkáváme. A ted nevím, kam jsem se vlastně chtěla dostat. xD
tak jo abych to moc neobkecávala, smysl pro humor, že jsem vtipná, když mám svůj den :D a taky že jsme nápaditá a chytrá a originální a občas dobře radím a dá se se mnou diskutovat a bavit. A že moc lidi neodsuzuju. Eh, snažím se, fakt se velice snažím. :D
(Ale zase je asi tisíc důvodu proč se se mnou nebavit, takže tak. No. Bych to viděla :D) :))
Nedávno jsem v tramce potkala cikána. Už chápu, co proti nim lidi mají XD. Hm... zíral na mě. Ona jeho další dva nevím-co a smáli se. Mě taková debilita hrozně vadí. A taky, když se na mě někdo zírá, musím na něho tež zírat. Nevím proč, prostě jako by mě ten jeho pohled přitahoval. Tfuj XD ale u všech. Skoro. No xD Jo a ještě mě furt opakoval, jakože já zvedla ruku, on tež... to ÚDĚSNĚ LEZE NA NERVY' Zvlášt od takový debi----argh. xD No a já na něj: "Kdybych proskočila oknem, skočil byste taky? Protože pak by to stálo za to zkusit." XD no a on dělal, že to nepochopil, ale o dvě zastávky později NAŠTĚSTÍ vystoupil XD
Tak toť vše :D hehe :D A řetězák doporučuju Allise, když má tak ráda řetězáky... :D fakt tenhle stojí za to si udělat, je fajn. :)
A moje otázky jsou:
1. Pro co stojí za to žít?
2. Jaká je podle tebe ideální charakteristika muže a ženy? (obecně, myslím ve vztahu sami k sobě)
3. Proč myslíš, že jsou lidé takoví, jací jsou? (že nenávidíme a milujeme a tak) A proč?
4. Jaká bys chtěla být? (kdyby nebylo nic překážkou)
5. Jaká je podle tebe charakteristika lásky? :)
6. Myslíš, že někde existuje/existoval úplně šťastný člověk bez výhrad? Myslíš, že vůbec může existova? Proč?
7. Jaké je tvé vysněné povolání, co bys chtěl/a jednou dělat, kdyby peníze apod nebyly překážkou?
8. Co myslíš, že je opravdové štěstí?
9. Jsi štastný/štastná právě ted?
10. Myslíš, že je štěstí konstantní (že je prostě furt po určitou dobu a nemění se jeho síla apod) a nebo nárazové?

Jo, já vím, že jsem to asi přehnala s tím štěstím :D že tam je tolik otázek na to. No ale mě to fakt zajímá ty odpovědi. Takže kdo si to vezmete, tak napište a já vás navštívím a dám koment :) A kdo má pokračovat: Allisa, Hope, Sunamo :)) (jako nemusíte samozřejmě :D)


Áj em (nikdy nevím, kolik těch mezer mám za tím článkem udělat aby to vypadalo dobře :D:D:D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martnka Martnka | Web | 1. listopadu 2013 v 8:00 | Reagovat

Milá Aj em, neprve ti chci poděkovat za to, že jsi si udělala čas na návštěvu mého blogu, přečtení článku a jeho okomentování. Teď k tvému komentáři. Já víru rozhodně nepovažuju za přežitek právě naopak, podle mě je důležitá a to ze stejného důvodu jaký popisuješ ty-dává vzory, naději, že máš někoho nebo něco, na co se můžeš spolehnout, když ti bude nejhůř. Já znám spoustu věřících lidí a jsou to ti nejlepší lidi, co znám a uznávám, že za to jací jsou může právě jejich víra a Bible. Můj názor nebyl zaměřen na křesťany jako jednotlivce. Ale za svým názorem, že nějaké výroky v Bibli byly napsány hlavně proto, aby církev omluvila některé své činy, si stojím.
Páni, tomu říkám dlouhý článek, že se ti to chtělo všechno tolik vypisovat, hlavně v tu hodinu, obdivuji tě :)Až nebudu mít přilepené obě oči, okomentuju ti to :)

2 Martnka Martnka | Web | 1. listopadu 2013 v 19:06 | Reagovat

Ahoj,
tak plním svůj slib  vyjadřuju se ke článku. Předem se omlouvám, že nezodpovím všechno, ale sama asi uznáš, že je to moc velký příval informací.
K tomu hraní si na schovávanou- to hraju velice často se svým mobilem a hádej, kdo piká :D
Zmrzlina je fajn v jakékoli podobě, teda aspoň já ještě nejedla žádnou, která by mi nechutnala, jo možná melounová, ale to jsem měla v sobě užčtyři kopečky, tak se mi asi nikdo nemůže divit, že jsem to nedokázala sníst.
Papoušci jsou úžasní, ráda bych se někdy s nějakým pohádala.
Pod prožívání na plno se podepisuju a pod to co jsi napsala k 10. otázce od Rogue vlastně taky.
Psychologie je jeden z mých nejoblíbenějších předmětů na střední škole, ale takovou sociální a speciální pedagogiku jsem milovala mnohem více :)
Otázka ke scénce v tramvaji- a to vystoupil oknem nebo dveřma? Mě se jednou v autobuse stalo, že mi romská partička kluků vysvětlovala, jak mi seberou mobil z kapsy. Ještě nikdy jsem nebyla během jízdy tak vestřehu. Patřím k lidem, kteří během cestování (autem, vlakem, autobusem, ale i při chůzi) zaplují do své vlastní fantazie, proto se nepokouším o řidičák- tolik mrtvých...jujda.
A jen tak mimochodem, když už odněkud něco "čoruješ" je vhodné uvést zdroj ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama