Sere mě to!!!

10. července 2013 v 4:53 | Áj em |  Prostě já
Sere mě to. Sere mě tenhle posranej vyumělkovanej život, kdy se bojí každej říct, co si myslí nebo i to pitomý sprostý slovo. Jakoby to byl nějaký neodpustitelný zločin proti lidskosti!!
Sere mě to kurva zasraně moc!!
Kecy o přehození den a noc. No a co že sakra přes den spím (pokud spím) a v noci bdím. Já to mám ráda prostě takhle! A co jim je kurva do toho?? No ok, to vím. Vím, co jim je do toho. Ale rozkazovat mi nemůžou. Fakt mě to už neuvěřitelně sere. Všecko.
Z neděle na pondělí jsem se dívala na super filmy (už mě sere aji ta podělaná ostravština xD) a pak jsem nechtěla spát, protože mi z těch myšlenek jedněch bylo trochu divně, tak jsem šla ven a chtěla jsem se domů už nevrátit minimálně pár dnů. No ale ouha - chybička se vloudila - zapomněla jsem si doma mobil xD takže to bylo trošku blbý, protože jsem se nemohla domlouvat a tak. No ale šlo to. Nakonec jsem se i docela opálila.

Pak jsem přišla domů a mamka, místo toho, aby byla ráda, že jsem doma, se naštvala, že jsem nenechala lístek. Dovolte, abych vás obeznámila s tou úžasnou logikou.

Mamka: Proč jsi nenechala lístek?
Já: Protože jsem nevěděla, kam jdu. (A protože jsem hodlala nepřijít pár dnů, ale to jsem jí samozřejmě neříkala. Možná je to dobře, kdo ví, co by se stalo.)
M: Ty jsi nevěděla kam jde???
Já: Ne.
M: Stejně jsi měla nechat lístek!
Já: A proč jako, to, že jsem odešla jste stejně věděli.
M: Máš prostě nechávat lístek!!!

Echm...takže asi takhle. Dneska to probíhalo podobně.

Tatka: Měla bys necháva doma lístky se vzkazy, kam jdeš.
Já: A když to nevím?
T: Tak pak napíšeš smsku.
Já: Já si zapomněla mobil. To jsem měla jako poslat sovu???
T: Jsi nezodpovědná!
Já: Stejně si myslím, že vám na tom ani moc nezáleží.
T : *nevěříčný pohled* Jsi pitomá.
Já: Protože jsem řekla, co si myslím?
T: Protože to bylo neuvěřitelně stupidní!!!
Já: Aha. *radši se nevracejíc k tomu tématu*

Nestává se mi často, že bych si někde zapomněla mobil a neměla ho u sebe. A když se častokrát spozdím a tak, no, už to ani nedávám vědět. Protože kdyby je to zajímalo, zavolají ne? No a oni nevolají. A najednou začnou vyšilovat kvůli pitomýmu, bezúčelnýmu lístku. Chápu, že to je pro moje zdraví... ale to s tím měli začít možná trochu dřív.

:D

No nic.


Áj em.


PS: Nejraději bych si změnila design, protože tenhle mě TÁÁK SERE!!! Ale nevím jak na to. Můžete mi prosím někdo poradit??? *smutně koukajíc, ksicht jako z obličeje "ukaž mi kozy"*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama