Pomoc, neumím se rozhodnout!!!

10. července 2013 v 5:10 | Áj em |  Prostě já
Prostě... SAKRA!
:D
Už pár dnů dumám nad tím, jakou si mám dát barvu vlasů. PROTOŽE-JI-FAKT-MOC-DĚSNĚ-CHCI-HLAVNĚ-DOPRČIC-NĚJAKOU-ZMĚNU. A tak jsem nad tím přemýšlela. První byly jasný červený, jako má/měla Hailey Williams z Paramore. Nebo spíš oranžový s blondatým melírem. No a pak jsem si říkala, že jsou jasná volba zrzavý... JENŽE! To by znamenalo si ty vlasy zesvětlit a já prostě cítím, že to dneska NE. Totiž jako ted. To se prostě momentálně ke mě vůbec nehodí. No a tak jsemsi říkala černý... (předtím ještě padly další nepravděpodobný návrhy jako blondatá a modrá... blabla)
JENŽE! Proti černý mám pár velkých ALE...
  • Blbě se to odbarvuje. Co když si dám černou a pak zjistím, že to přece jenom NENÍ můj styl a budu to chtít změnit? Z vlasů pak budu mít chemlon!!!
  • Nevím, jak mi to bude slušet. Vím jen, že jsem bledá. Vím, že moje segra v tom vypadala bledá. No, tak růžově. Moc jí to neslušelo. Ale sedělo to zase k její povaze, tak nevím. Asi se může fyzická nesrovnalost anulovat s psychicky skvělý vnitřním pocitem uspokojení.
  • Moje segra. Přestože už u nás nebydlí, má červený vlasy a vycházíme spolu mnohem líp, než kdysi... Je to prostě... nesnesla bych, kdyby si myslela, že ji kopíruju. Protože tohle je jen o mě, chápete? Já já se budu cítit. Ale kdyby se někdo jiný kvůli tomu cítil... hm... blbě-nebo-nevím-jak-to-popsat, tak nevím...
A taky ... jasně, že si můžu dát tmavě hnědou, případně mahagon, takový tmavší, nebo čoklit, abych jako zjistila, jak mi to sedí, tak prostě mi to nepřijde ono. Protože černá je černá. A nic před ní ani za ní není. Není to barva, je to prostě, tma, tmavo, stín... a tak.

Možná vám přijde lehce ujetý a ... prostě trapný, řešit barvu vlasů... ale to je moje osobnost!!! Barva vlasů vyjadřuje moji osobnost! Já to tak cítím. A momentálně se necítím na světle hnědý, milý vlasy, co mám ted. NEptejte se, jak můžou vlasy vypadat mile, ale mě tak připadají. :D

PORAĎTEE!!!!


Áj em


PS: Už jsem moc stará, abych se ptala lidí na fb pomocí mýho statusu :DD to mi přijde krajně nesamostatné a ... :D no, tady ale můžu, tohle je jen má půda :DDD :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Allisa Alex Reed Allisa Alex Reed | Web | 27. července 2013 v 14:29 | Reagovat

Já si dávám barvu podle toho jakou mám zrovna v krámě náladu xD

Jednou jsem měla na černé  a druhý den sem použila 2x zesvětlovač takže jsem je měla špinavě blondatý a pak to přeplácala červenou xD  a bylo to uplně šílený :D takovej magořinec na hlavě páč ta červená blbě chytla :D:D

2 Allisa Allisa | Web | 3. srpna 2013 v 20:42 | Reagovat

Hej tak to jsem ráda že se mi nic nestalo :D Ale co, testovat se musí :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama