Červenec 2013

Pomoc, neumím se rozhodnout!!!

10. července 2013 v 5:10 | Áj em |  Prostě já
Prostě... SAKRA!
:D
Už pár dnů dumám nad tím, jakou si mám dát barvu vlasů. PROTOŽE-JI-FAKT-MOC-DĚSNĚ-CHCI-HLAVNĚ-DOPRČIC-NĚJAKOU-ZMĚNU. A tak jsem nad tím přemýšlela. První byly jasný červený, jako má/měla Hailey Williams z Paramore. Nebo spíš oranžový s blondatým melírem. No a pak jsem si říkala, že jsou jasná volba zrzavý... JENŽE! To by znamenalo si ty vlasy zesvětlit a já prostě cítím, že to dneska NE. Totiž jako ted. To se prostě momentálně ke mě vůbec nehodí. No a tak jsemsi říkala černý... (předtím ještě padly další nepravděpodobný návrhy jako blondatá a modrá... blabla)
JENŽE! Proti černý mám pár velkých ALE...
  • Blbě se to odbarvuje. Co když si dám černou a pak zjistím, že to přece jenom NENÍ můj styl a budu to chtít změnit? Z vlasů pak budu mít chemlon!!!
  • Nevím, jak mi to bude slušet. Vím jen, že jsem bledá. Vím, že moje segra v tom vypadala bledá. No, tak růžově. Moc jí to neslušelo. Ale sedělo to zase k její povaze, tak nevím. Asi se může fyzická nesrovnalost anulovat s psychicky skvělý vnitřním pocitem uspokojení.
  • Moje segra. Přestože už u nás nebydlí, má červený vlasy a vycházíme spolu mnohem líp, než kdysi... Je to prostě... nesnesla bych, kdyby si myslela, že ji kopíruju. Protože tohle je jen o mě, chápete? Já já se budu cítit. Ale kdyby se někdo jiný kvůli tomu cítil... hm... blbě-nebo-nevím-jak-to-popsat, tak nevím...
A taky ... jasně, že si můžu dát tmavě hnědou, případně mahagon, takový tmavší, nebo čoklit, abych jako zjistila, jak mi to sedí, tak prostě mi to nepřijde ono. Protože černá je černá. A nic před ní ani za ní není. Není to barva, je to prostě, tma, tmavo, stín... a tak.

Možná vám přijde lehce ujetý a ... prostě trapný, řešit barvu vlasů... ale to je moje osobnost!!! Barva vlasů vyjadřuje moji osobnost! Já to tak cítím. A momentálně se necítím na světle hnědý, milý vlasy, co mám ted. NEptejte se, jak můžou vlasy vypadat mile, ale mě tak připadají. :D

PORAĎTEE!!!!


Áj em


PS: Už jsem moc stará, abych se ptala lidí na fb pomocí mýho statusu :DD to mi přijde krajně nesamostatné a ... :D no, tady ale můžu, tohle je jen má půda :DDD :))

Sere mě to!!!

10. července 2013 v 4:53 | Áj em |  Prostě já
Sere mě to. Sere mě tenhle posranej vyumělkovanej život, kdy se bojí každej říct, co si myslí nebo i to pitomý sprostý slovo. Jakoby to byl nějaký neodpustitelný zločin proti lidskosti!!
Sere mě to kurva zasraně moc!!
Kecy o přehození den a noc. No a co že sakra přes den spím (pokud spím) a v noci bdím. Já to mám ráda prostě takhle! A co jim je kurva do toho?? No ok, to vím. Vím, co jim je do toho. Ale rozkazovat mi nemůžou. Fakt mě to už neuvěřitelně sere. Všecko.
Z neděle na pondělí jsem se dívala na super filmy (už mě sere aji ta podělaná ostravština xD) a pak jsem nechtěla spát, protože mi z těch myšlenek jedněch bylo trochu divně, tak jsem šla ven a chtěla jsem se domů už nevrátit minimálně pár dnů. No ale ouha - chybička se vloudila - zapomněla jsem si doma mobil xD takže to bylo trošku blbý, protože jsem se nemohla domlouvat a tak. No ale šlo to. Nakonec jsem se i docela opálila.

Pak jsem přišla domů a mamka, místo toho, aby byla ráda, že jsem doma, se naštvala, že jsem nenechala lístek. Dovolte, abych vás obeznámila s tou úžasnou logikou.

Mamka: Proč jsi nenechala lístek?
Já: Protože jsem nevěděla, kam jdu. (A protože jsem hodlala nepřijít pár dnů, ale to jsem jí samozřejmě neříkala. Možná je to dobře, kdo ví, co by se stalo.)
M: Ty jsi nevěděla kam jde???
Já: Ne.
M: Stejně jsi měla nechat lístek!
Já: A proč jako, to, že jsem odešla jste stejně věděli.
M: Máš prostě nechávat lístek!!!

Echm...takže asi takhle. Dneska to probíhalo podobně.

Tatka: Měla bys necháva doma lístky se vzkazy, kam jdeš.
Já: A když to nevím?
T: Tak pak napíšeš smsku.
Já: Já si zapomněla mobil. To jsem měla jako poslat sovu???
T: Jsi nezodpovědná!
Já: Stejně si myslím, že vám na tom ani moc nezáleží.
T : *nevěříčný pohled* Jsi pitomá.
Já: Protože jsem řekla, co si myslím?
T: Protože to bylo neuvěřitelně stupidní!!!
Já: Aha. *radši se nevracejíc k tomu tématu*

Nestává se mi často, že bych si někde zapomněla mobil a neměla ho u sebe. A když se častokrát spozdím a tak, no, už to ani nedávám vědět. Protože kdyby je to zajímalo, zavolají ne? No a oni nevolají. A najednou začnou vyšilovat kvůli pitomýmu, bezúčelnýmu lístku. Chápu, že to je pro moje zdraví... ale to s tím měli začít možná trochu dřív.

:D

No nic.


Áj em.


PS: Nejraději bych si změnila design, protože tenhle mě TÁÁK SERE!!! Ale nevím jak na to. Můžete mi prosím někdo poradit??? *smutně koukajíc, ksicht jako z obličeje "ukaž mi kozy"*